PRZEWIŃ W DÓŁ

RAE stawiamy czoła wyzwaniom z zakresu Digital Agency & Software House. Świadczymy usługi doradcze w zakresie technologii, biznesu a także marketingu. Tworzymy systemy informatyczne, serwisy www, kampanie reklamowe, oraz zarządzamy bazami danych w standardzie Big Data. Posiadamy także własne produkty - min. Ceremeo.pl - czyli system typu CRM, FINSales - czyli system typu pingtree do programmatic sellingu.

W naszym katalogu:

Systemy IT

  • Na Twoje życzenie stworzymy zarówno prosty jak i zaawansowany system IT do obsługi Klientów czy procesów - w tym także systemy wspomagane przez AI czy machine learning.

WWW

  • Html nie ma przed nami tajemnic. W naszej karierze zrealizowaliśmy już kilkaset landing pages i dziesiątki serwisów czy sklepów internetowych. Wiemy co to dobry UX, dostosowanie pod SEO/ SEM i przede wszystkim wiemy co zrobić aby Twój nowy serwis konwertował.

AD's

  • Współpracujemy z domami mediowymi, afiliacjami i tysiącami wydawców. Realizujemy kampanie AdWords, FB, video, SMS, mailing. Dotychczas pozyskaliśmy ponad 5 milionów Klientów. Szukasz sprawdzonego partnera do marketingu Twoich produktów? Zgłaszamy się!

Bazy Danych

  • Posiadamy blisko milion rekordów w bazie danych. Współpracujemy też z największymi dostawcami baz w Polsce. Jeśli szukasz bazy dla Twojego projektu, z pewnością znajdziesz ją u nas.

Ceremeo

  • Nasz sztandarowy produkt. System CRM stworzony specjalnie pod Ciebie. Spełni wszystkie Twoje oczekiwania, idealnie wpasuje się w Twoje procesy i wesprze rozwój Twojej organizacji.

FINSales

  • To nasz najbardziej zaawansowany system typu CRM. Z nim stworzysz lub rozwiniesz dowolny biznes oparty o model PINGTREE. Doświadczenie pokazuje, że wdrożenie FINSales może zaowocować wzrostem konwersji i sprzedaży nawet o 450%.

WCAG

  • Nawet 1/4 Polaków jest zagrożona wykluczeniem cyfrowym. W RAE wierzymy w internet bez barier, dostępny dla każdego, dlatego współpracujemy i wspieramy organizacje działające na rzecz przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu.

Consulting

  • Na rynku online działamy od ponad 10 lat. Zrealizowaliśmy setki projektów dla kilkunastu branż. Wspieraliśmy i przyspieszaliśmy rozwój a także ratowaliśmy przed upadkiem i bankructwem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się z innymi... dlatego zawsze dobrze jest porozmawiać.

Porozmawiajmy

Kontakt