d

WE ARE BRUNN

Let’s Work Together

Bordowe tło

RAE

jedziemy na targi - baner

JedzieMy na targi IT FUTURE EXPO

Jako firma RAE sp. z o.o., z zainteresowaniem planujemy uczestnictwo w nadchodzących targach IT FUTURE EXPO.

Ósma odsłona corocznego zlotu czołówki polskiej branży IT, które w całości koncentruje się na technologiach dedykowanych dla biznesu. Wydarzenie zaplanowane jest na 22 września 2022 roku na warszawskim Stadionie Legii. Targi te służą jako platforma do dzielenia się doświadczeniami, dobrymi praktykami, a także do nawiązywania kluczowych partnerstw i budowania mocnych powiązań biznesowych.

W trakcie wydarzenia, wystąpienia prowadzonych przez speakerów i ekspertów napełniają głowę świeżymi koncepcjami, a nawet gotowymi do implementacji rozwiązaniami. Udział liderów rynku pozwoli bliżej przyglądnąć się aktualnym trendom i przyszłym wyzwaniom biznesowym w erze gwałtownie rozwijającej się cyfryzacji. W ramach spotkania odbędzie się również ceremonia wręczenia nagród IT Future Awards, doceniająca najlepsze rozwiązania i usługi IT w Polsce, wybrane zarówno przez internautów, jak i czołowych CIO. W programie znajduje się także targi IT CAREER SUMMIT, zlokalizowane w specjalnie wyznaczonej strefie.

Wydarzenie ma charakter branżowy i jest adresowane wyłącznie do przedstawicieli firm i instytucji. Przedstawiciele firm IT i studenci nie spełniają kryteriów kwalifikujących do udziału w wydarzeniu jako zwiedzający.

Więcej szczegółów o targach IT FUTURE EXPO dostępnych jest na stronie: www.itfuture.pl