d

WE ARE BRUNN

Let’s Work Together

RAE

zdjęcie grupowe - nasz zespół RAE; od lewej mężczyzna z zarostem w żółtej koszuli, kobieta w granatowej bluzie brązowe krótkie włosy okulary, kobieta włosy krótkie ciemny blond w zielonej bluzie, mężczyzna ciemne włosy czarna koszulka, kobieta dłuższe blond włosy szary sweter, mężczyzna z zarostem w czarnej koszulce, męzczyzna ciemne włosy wyższy od reszty w ciemnej bluzie, kobieta ciemne włosy spięte w kucyk okulary i czerwony sweter, na środku kuca mężczyzna ciemne włosy ciemna bluza

Nasze małe sukcesy – jesteśmy widzialni!

Nasz zespół (poza pracą, oczywiście) regularnie uczestniczy w różnych wydarzeniach i zdobywa liczne nagrody, co motywuje nas do dalszej pracy i potwierdza, że nasze działania są doceniane. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się naszą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami a przy okazji zdobywać uznanie w środowisku biznesowym.

Wyróżnienie w prestiżowym #StartUP Małopolska

W zeszłym roku wzięliśmy udział w 11. edycji #StartUP Małopolska, darmowego programu akceleracyjnego dla innowacyjnych firm z Małopolski, szczególnie z obszaru IT. Dzięki naszemu flagowemu projektowi: systemowi Ceremeo, znaleźliśmy się w gronie 8 najlepszych startupów w Małopolsce! To dla nas cenne wyróżnienie, dające wielką motywację do dalszego rozwoju naszych nowatorskich produktów dla biznesu.

Na podium w hackathonach

Nasz zespół zajął zaszczytne 1. miejsce w hackathonie zorganizowanym przez Sensorycznie i Na Serio 2023. Jury doceniło nasz prototyp narzędzia ułatwiającego powtarzalne czynności w Internecie dla użytkowników ze szczególnymi potrzebami. W edycji 2024 wystąpimy już w roli prelegenta.

Z kolei w hackathonie dla branży prawniczej #hack4law zajęliśmy 3. miejsce, tworząc rozwiązanie wspierające branżę prawną w zakresie wyszukiwania klauzul abuzywnych w dokumentach.

Te dwa wyróżnienia dostarczyły nam niezapomnianych emocji, cennych doświadczeń i potwierdziły kreatywność i wszechstronność naszego zespołu.

Wspieramy Innowacje: RAE w Krajowym Klastrze Kluczowym

Od 2024 roku nasza firma stała się członkiem Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych. PKTK to prestiżowa platforma współpracy skupiająca ponad 100 podmiotów z branży kompozytowej, w tym uczelnie, instytucje badawcze oraz przedsiębiorstwa. Klaster posiada status klastra kluczowego dla konkurencyjności polskiej gospodarki. Członkostwo w klastrze odzwierciedla nasze zaangażowanie w automatyzację i cyfryzację firm zrzeszonych w PKTK, co umożliwia nam wszystkim dostęp do najnowszych technologii i wspólnych projektów badawczych. Jesteśmy dumni, że możemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju polskiej myśli technologicznej oraz w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu kompozytowego.

Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

RAE przykłada szczególną wagę do podnoszenia kompetencji i komfortu pracy zespołu w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Odzwierciedleniem naszych starań jest otrzymany certyfikat „Bezpieczne miejsce pracy” od Państwowej Inspekcji Pracy za idealnie dostosowane środowisko pracy i porządek w dokumentacji. Nasz zespół cechuje się interdyscyplinarnością i inkluzywnością, a nasze biuro jest dostępne dla osób z niepełnosprawnościami ruchu.

Tworzymy Internet przestrzenią dostępną dla wszystkich

Jedną z gałęzi działalności #RAE jest audytowanie i dostosowywanie stron i aplikacji do standardu dostępności cyfrowej WCAG2.1. Poza działalnością komercyjną, aktywnie propagujemy ideę dostępnego Internetu z korzyścią dla biznesu.

Podczas tegorocznej konferencji Automatica11y w Warszawie, nasza prezentacja na temat automatyzacji dostępnej komunikacji sprzedażowej spotkała się z ogromnym zainteresowaniem audytorium i uznaniem organizatorów. Przywieźliśmy ze sobą mnóstwo nowych kontaktów, a także inspirację do dalszego działania na rzecz odpowiedzialnego podejścia do biznesu, z korzyścią zarówno dla firm, jak i dotychczas niedostrzeganych potencjalnych klientów.

Rok 2023 był pełen sukcesów. Zostaliśmy docenieni za naszą pracę na wielu wydarzeniach i konkursach. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i gotowi na kolejne wyzwania. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają.

Rok 2024 zaczęliśmy z przytupem i zwiększamy tempo, planując obecność na kolejnych eventach, m.in. po raz kolejny w roli prelegentów na konferencji InternetBETA. Prowadzisz biznes? Powinieneś się tam znaleźć!