d

WE ARE BRUNN

Let’s Work Together

RAE

Zaproszenie do udziału w indywidualnym szkoleniu finansowanym z KFS

Chcemy serdecznie Państwa zaprosić do udziału wraz z nami w jednym ze szkoleń:

  • Narzędzia cyfrowe w firmach
  • Automatyzacja i optymalizacja procesów biznesowych przy wykorzystaniu narzędzi AI
  • Zastosowanie AI do rozwoju projektów i produktów w twojej firmie

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na temat szkolenia: 

Ile można zyskać:
W zależności od pakietu dofinansowanie waha się w granicach 4 000 – 5400 zł, co przy 15-20 osobach szkolonych daje kwotę nawet 90 000 zł – taka jest wartość dofinansowania. 

Dla kogo jest to szkolenie:
Dla Pracowników zatrudnionych na podstawie UoP oraz Pracodawców tych pracowników, którzy dostrzegają potencjał sztucznej inteligencji i chcą zautomatyzować i optymalizować swoje procesy w oparciu o narzędzia AI. 

Ile to kosztuje:
Dla Pracodawców zatrudniających do 10 osób udział w szkoleniu jest w 100% bezpłatny – finansowany z KFS Funduszu Pracy, dla Pracodawców zatrudniających powyżej 10 osób dofinansowanie wynosi 80%, a wkład własny 20%*. 

Co można zyskać:
Unikalną wiedzę z zakresu automatyzacji i optymalizacji procesów, co przy odpowiednim wykorzystaniu może przełożyć się na skokowy wzrost wydajności, obniżenie kosztów w Przedsiębiorstwie i zwiększenie konkurencyjności. 

Jaki jest program szkolenia:
W zależności od ustaleń z Pracodawcą: 3-4 dni szkolenia od 4 do 8h. Szkolenie oparte jest na pracy warsztatowej na istniejących narzędziach AI na rynku (darmowych i płatnych), pokazując Przedsiębiorcom i Pracownikom ich potencjał. Począwszy od sprzedaży i marketingu, przez tworzenie prostych i powtarzalnych dokumentów za pomocą AI po organizację pracy i optymalizację procesów.

Jak się zgłosić:
Do zgłoszenia potrzebne są następujące informacje: 

  1. NIP firmy
  2. Dokładna liczba zatrudnionych pracowników
  3. Imię i nazwisko, numer telefonu/ stanowisko osoby reprezentującej (zgodnie z KRS/ CEIDG)
  4. Powiązania Przedsiębiorstwa (jeśli Przedsiębiorstwo posiada podmioty powiązane to potrzebujemy NIP firm powiązanych w celu wykazania ich we wniosku).
  5. Dane pracowników


Jak wygląda proces:
Całością formalności zajmujemy się my. Beneficjent nic nie płaci za napisanie i obsługę wniosku. Jedynym obowiązkiem Przedsiębiorcy jest dostarczenie dokumentacji do UP (np. przez EPUAP) oraz po akceptacji podpisanie umowy z Urzędem Pracy.

Do kiedy należy się zgłosić:
Dla kilkunastu powiatów przyjmowanie wniosków na ten nabór zostało już zamknięte. Dla pozostałych powoli kończy się czas, dlatego jeśli nie wiesz czy w Twoim powiecie jest jeszcze szansa – pozwól nam to sprawdzić kontaktując się z nami. Zgłoszenie się teraz, nawet w przypadku zamkniętego naboru w danym powiecie zapewnia pierwszeństwo przy procesowaniu w następnym naborze. 

Dodatkowo: Jeśli polecisz firmę, która skorzysta z naszego szkolenia otrzymasz prowizję nawet 30%.


W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: Ariel Stępień (+48 519 136 481) oraz zapraszamy do zgłoszeń. 

*Dla Pracodawców zatrudniających powyżej 10 osób sugerujemy organizację szkolenia wewnątrz Zakładu Pracy. W takim przypadku możemy podnająć na czas szkolenia od Pracodawcy pomieszczenie szkoleniowe na zasadach rynkowych – do uzgodnienia.